Menu Close

S NÁMI JEDNODUŠE A V PŘÁTELSKÉ ATMOSFÉŘE

JSME TU PRO PILOTY, KTEŘÍ CHTĚJÍ LÉTAT NA MODERNÍCH LETADLECH PO EVROPĚ

pilot
Zavolejte nám

Těšíme se na společné létání

Létejte s námi po Evropě - tipy na destinace

Pro zájemce o létání po Evropě pořádáme z Mošnova letecké výlety pod vedením zkušeného instruktora, kdy si vyzkoušíte let do zahraničí se vším všudy.

Naučíte se pravidla vzdušného prostoru, vyzkoušíte si komunikaci v angličtině a celé si to moc užijete. Pokud jste již piloty a zatím si netroufáte samostatně do zahraničí, pak je toto nejlepší způsob, jak si vyzkoušet, co tyto lety opravdu obnáší. 

Innsbruck

innsbruck_vylet.jpg
Celosvětově známé a náročné letiště v Rakousku. Přímo v terminálu lze nalézt restauraci s venkovní terasou a výhledem na alpské štíty a stojánky. Do destinace lze přeletět jak VFR tak i IFR. Pro let IFR za IMC je zde potřeba speciální školení pilota.

Vilshofen

Flugplatz_Vilshofen_2209.jpg
Letiště Vilshofen, které leží pár kilometrů od hranic Šumavy v Neměcku je jedno z nejoblíbenějších letišť pro letecké výlet pouhou hodinu od Prahy. Na letišti lze nalézt příjemnou restauraci s terasou a výhledem na Dunaj.

Ostrov Lošinj

Vylety_Chorvatsko_13.jpg
Vyrazíme se vykoupat k Jadranu. Let do Chorvatska spojuje to nejkrásnější z létání po Evropě. Přelet Alp a let nad mořem. Akce je vhodná pro piloty ULL letadel nebo soukromé piloty letadel (PPL), kteří si chtějí vyzkoušet let do zahraničí 

Benátky

benatky-venezia.jpg
Letiště Giovanni Nicelli se nachází přímo na ostrově pouhých deset minut jízdy vodním taxi od Benátek.  Na letišti lze naleznout restauraci a bar, ale také přímo kotviště lodního taxi s přímým spojením do historického centra Benátek. 

Letiště Speyer

muzeum_speyer.jpg
Auta, motorky, lodě, lokomotivy, ponorky, kosmické sondy a plavidla. Na obrovské ploše a v mnoha pavilonech je tohoto tolik, že jeden den určitě nestačí. Pro nás chlapy hotový ráj :-) Skvělý výlet pro milovníky letadel a jejich historie.

Osvětim

5175189-osvetim
Krakov v Malopolském vojvodství v jižním Polsku, které leží na řece Visle a má krásné historické centrum s mnoha kavárničkami a restauracemi. Krakov je historická rezidence polských králů a je zapsán na Světovém dědictví UNESCO. 

Portorož

IMG_0008_portoroz_obala_plaza_hoteli_big
Letiště Portorož ve Slovinsku u stejnojmenného města včetně historického středu kupeckého města Piraň, je jedno z nejbližších a nejpříjemnějších General Aviation letišť na pobřeží Jadranu a zároveň v Schengenském prostoru. 

Rujana

Rujana-6.jpg
Ostrov Rujána na samém severu Německa u Baltského moře má bohatou historii a je ideální pro jedno až dvou denní letecký výlet. Na ostrově lze nalézt malebné pláže s bílím pískem a pro otužilejší i možnost koupání v Baltu.
Martin Kuba

Pojďte do toho!

Už se těšíme na létání s vámi...
call_me.png

Pojďte do toho!

Už se těšíme na létání s vámi...
Chcete se na něco zeptat?
Zavolejte nám
Poslat cenovou nabídku?

Rádi vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku​

Líbí se vám tento web?